Wrocław Wrocław Koordynator
Piotr Stefaniszyn (783988887)

Podstawowe informacje

Wrocław w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W edycji roku 2020 czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek Andrzejem Sperlingiem pod numerem 783988887.

 

 

Sens naszego turnieju jest prosty; chodzi o to żeby zapewnić dzieciom dużo gry a żaden zespół nie był eliminowany zaraz po jednym weekendzie. W dużym skrócie rywalizacja ma służyć nauce i czerpaniu maksimum radości z kżdego spotkania przez zawodników

Podobnie jak w zeszłym roku spotykać będziemy się na boiskach MCS-u przy ulicy Lotniczej 72.  Tradycyjnie już będziemy korzystać z boisk o nawierzchni syntetycznej, i co ważne została ona wymieniona na dwóch najstarszych boiskach więc jest luks. Poniżej prezentujemy listę terminów w jakich chcemy zagrać (wiadomo jeszcze czekamy na rezerwację). Terminów fazy ligowej jest sześć więc na trzy z nich stawić się należy. W przeciwnym wypadku niestety nie dopuszcze zespołu do fazy Finałów Miejskich. A oto terminy naszych gier:

18-19 kwietnia,

25-26 kwietnia

9-10 maja

16-17 maja

23-24 maja

6-7 czerwca

13-14 czerwca - Finały Miejskie

Jeśli pierwsze dwa terminy zaskoczą nas złą pogodą lub trenerzy wyrażą masowo taką chęć nie wykluczamy uruchomienia rozgrywek w weekend majowy a konkretnie 3 maja.

Ważne:

 Rozgrywki kategorii U-9 i U-7 przeprowadzamy zawsze w soboty a z kategorią U-11 widzimy się w niedziele.

Sporo już o kategoriach to Ggramy w trzech kategoriach:

U-7 - dla dzieci z rocznika 2013 i młodszych gdzie nie  prowadzimy tabel ani klasyfikacji strzelców. Nie ma więc również osobnych finałów miejskich ani ogólnopolskich - tylko zabawa. Jest to jedyna kategoria gdzie gramy systemem 4+1. We wszystkich innych obok bramkarza jest pięciu zawodników w polu (no chyba, że któryś wypracuje sobie akurat żółtą kartkę).

U-9 - dla dzieci z rocznika 2011 i 2012.  W ramach tego rocznika chcemy podzielić na grupy mniej i bardziej zaawansowane.

U-11 - dla dzieci z rocznika 2009 i 2010 . W ramach tego rocznika również chcemy podzielić na grupy mniej i bardziej zaawansowane.

Zarezerwowane nazwy drużyn obowiązują do momentu opłaty wpisowego nie później niż 20 marca 2020 roku. W przypadku braku wpłaty nazwa zostaje uwolniona i mogą ją zająć inne drużyny.

Nazwy drużyn można rezerwować telefonicznie i mailowo z podaniem upragnionej nazwy dla zgłaszanej drużyny (ale na njabardziej popularne jest i tak już zbyt późno) i podaniem zgłaszającej drużyny, szkoła, osiedla. Po rezerwacji można kompletować skład i dokumenty. W kategorii U-7 zgłosić można maksymalnie 12 osób, a pozostałych kategoriach maksymalnie 10 osób. Wpisowe wynosi 180 zł od osoby, w ramach opłaty dziecko otrzymuje strój piłkarski (w tym roku będą to nowe stroje firmy JOMA spodenki, koszulka, getry) oraz bon o wartości 20 zł do sklepów Deichmann. Opłatę należy przelać na konto (zbiorczo od całej drużyny): Wpłat należy dokonywać jednorazowo za całą drużynę (z wyłączeniem sytuacji dopisywania lub wymiany zawodników)na konto organizatora Turnieju: 12 1050 1575 1000 0090 6080 8426 - ING oddział we Wrocławiu Stowarzyszenie Kochamy Sport - wpisując w tytuł przelewu: miasto KRAKÓW, kategorię wiekową, nazwę klubu i nazwę reprezentacji. Prośby o faktury należy kierować na adres e-mail: faktury@kochamsport.pl. Za drużynę przyjętą do turnieju i uwzględnioną w terminarzu uznaje się taką, która opłaciła wpisowe, przekazała karty drużynowe i karty indywidualne w tym kartę trenera.

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY