Wrocław Wrocław Koordynator
Piotr Stefaniszyn (783988887)

W najbliższy weekend kończymy nasze rozgrywki. Skrzaty zagrają po raz ostatni ligowo. W kategoriach U-9 i U-11 przeprowadzimy Finały Miejskie a to oznacza, że nawet po jednym meczu zespół może odpaść z dalszej gry. Na szczęście na wszystkich czekają pamiątkowe medale i imienne dyplomy. Na stronie...

czytaj dalej »

Dzień dobry

 

W kategorii U-11 w grupie drugiej zespoły Finlandii, Korei Południowej oraz Paragwaju zdobyły tę samą liczbę punktów - po 27. Niestety w systemie widnieje błędna ich kolejność gdyż zgodnie z przepisami należy tu się kierować zasadą małej tabeli na podstawie bezpośrednich wyników tych zespołów. I tak;

 

 

 

czytaj dalej »

W najbliższy weekend nie gramy. Na boiskach MCS będzie się odbywał inny turniej piłkarski dskierowany do roczników, które biorą udział na Minimistrzostwach.

czytaj dalej »

W przeciwieństwie do kilku minionych edycji zespoły przystępujące do tegorocznych rozgrywek Eliminacji Wrocławskich Deichmann Minimistrzostw nie będą się musiały mierzyć w walce o finał krajowy z zespołami grającymi w Kępnie. Żostaliśmy rozdzieleni. Ponieważ jednak gramy w trzech grupach o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, to..

czytaj dalej »

W ten weekend, tj. 18/19 maja kategoria skrzatów zagra w dwa dni cześć zespołów w sobotę. Poniżej link do terminarza:

Harmonogram sobota

Harmonogram niedziela

czytaj dalej »

Drodzy Państwo. Zespoły, które jutro, tzn. 5 maja wyraziły chęć gry już od wtorku miały szansę się zaznajomić z planem gier na ten dzień. Niestety maj nam nie odpuszcza i dlatego proszę szczególnie najmłodszych wyposażyć tak na wszelki wypadek w termy czy coś cieplejszego.

 

czytaj dalej »

Dzień dobry,

Z wielkim żalem postanowiliśmy odwołać zaplanowane na najbliższy weekend mecze kategorii U-7. Niestety pogoda zaskoczyła nas negatywnie i zapowiadają się naprawdę chłodne dni. Kategorie U-9 i U-11 zagrają planowo według harmonogramów.

czytaj dalej »

Niecałe 24 godziny pozostały do inauguracji Eliminacji Wrocławskich Deichmann Minimistrzostw 2019. Wybierając się na miejsce ich rozgrywek - przypomnijmy że są to obiekty Młodzieżowego Cebtrum sportu przy ulicy Lotniczej 72 wziąć należy:

 

czytaj dalej »

  • białe,
  • czerwone
  • niebieskie
  • zielone
  • żółte?

To pytnie cyklicznie pojawiające się na naszym turnieju i towarzyszące mu przez całą długość jego trwania. Chcąc poznać odpowiedź proszę o rozwinięcie tej aktualności.

czytaj dalej »

Przed zawodnikami pierwsze spotkania XII edycji Wrocławskich Eliminacji Deichmann Minimistrzostw 2019. Dlatego też przypominamy tym, którzy już na mi grali a informujemy tych którzy dołączyli o następujących zasadach dnia inauguracyjnego. A konkretnie zamieszaniu towarzyszącemu wydawaniu strojów.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY