DMME2021wiosna U-7 Aktualności

Zapisy ruszyły!

Kochani Minimistrzowie! Już za niewiele ponad 2 miesiące wybiegniecie na zielone boiska w barwach wielu reprezentacji, aby po raz kolejny poczuć atmosferę piłkarskiej fiesty. Wierzymy, że nasza Wiosenna Liga Piłkarska będzie dla Was szansą na odreagowanie trudów z nauczaniem zdalnym i koniecznością przestrzegania wielu ograniczeń w związku z pandemią.

Kochani Minimistrzowie!

Już za niewiele ponad 2 miesiące wybiegniecie na zielone boiska w barwach wielu reprezentacji, aby po raz kolejny poczuć atmosferę piłkarskiej fiesty. Wierzymy, że nasza Wiosenna Liga Piłkarska będzie dla Was szansą na odreagowanie trudów związanych z nauczaniem zdalnym i koniecznością przestrzegania wielu ograniczeń w związku z pandemią. Wiemy, że wielu z was nie może się już doczekać wyjścia z domów, spotkania z przyjaciółmi i powrotu do dobrze znanego rytmu: szkoła, trening, mecze!

Na naszej stronie znajdziecie dane kontaktowe naszych koordynatorów. Nie zwlekajcie z zapisami. Trenerzy, możecie zapewnić swoim zawodnikom grę podczas 5-8 wiosennych weekendów.

Serdecznie zapraszamy!

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY