DMME2021wiosna U-7 Aktualności

Za nami Finał Finałów U-9

W sobotę 26 czerwca swój Finał Finałów rozegrała kategoria U-9. Wyniki i statystyki można było  śledzić przez fanpage Deichmann Minimistrzostwa. Prezentujemy je także w rozwinięciu. Zwycięzcą tej kategorii została BRAZYLIA TRZEBOWNISKO - gratulujemy!

 

 

 

 


WIELKI FINAŁ KATEGORII U-9


🇧🇷 Brazylia Trzebownisko - 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz 4:2 (1:0)
Piskur L., Latuszek J. 2x, Pyzia Sz., Kosieniak K.- Bejenka K.


MECZ O 3 MIEJSCE
16:30 boisko 1: 🇺🇾 Urugwaj Wrocław - 🇫🇷 Francja Leszno  2:6
Bramki: OtorowskiI. 2x - Krysiński M., Grześkowiak Sz. 3x, Jądrzyk Sz., Łukaszczyk J.


PÓŁFINAŁY
I półfinał
15:30 boisko 1: 🇺🇾 Urugwaj Wrocław - 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz 1:3
Bramki: Nowak M. - Kosieniak K. 2x, Małek B.
II półfinał
15:30 boisko 2: 🇧🇷 Brazylia Trzebownisko - 🇫🇷 Francja Leszno  4:3
Bramki: Jerzyński M., Łukaszczyk J., Bąkowski F. - Lewicki A., Piskur L., samobójcza, Grazul D.


ĆWIERĆFINAŁY
14:30 boisko1: 🇦🇹 Austria Wrocław – 🇺🇾 Urugwaj Wrocław  0:5
Bramki: Leśniak Cz., Otorowski I. Nowak M. 2x, Wnuczek H.
14:30 boisko2: 🇮🇹 Włochy Gorzów Wlkp.  - 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz  2:2 k. 2:3
Bramki: Pawelski W., Strusiński H. - Kosieniak K., Ścieszyński L.
14:30 boisko 3: 🇸🇿 Suazi Nowy Sącz - 🇧🇷 Brazylia Trzebownisko 2:3
Bramki: Korzym K., Michalik M. - Fura A., Piskur L., Latuszek J.
14:30 boisko 4: 🇫🇷 Francja Leszno - 🇦🇷 Argentyna Kraków 6:0
Bramki: Cebulski A., Lukaszczyk J., Jądrzyk S., Bzowy D., Grześkowiak S., Janicki J.


Mecze o miejsca 5-8
15:30 boisko 3: 🇦🇹 Austria Wrocław - 🇮🇹 Włochy Gorzów Wlkp. 3:4
Bramki: Kądziołka T., Malinowski A., Gruszka K. - , Strusiński H. , Brzyszcz G., Gregorski F.,Pawelski W
15:30 boisko 4: 🇸🇿 Suazi Nowy Sącz - 🇦🇷 Argentyna Kraków  6:3
Bramki:  Urlik N. 2x, Korzym K., Bochenek M., Gąsiorowski J. - Kasprzyk D. 2x, Rączka M.


MECZ O 5. MIEJSCE
16:30 boisko 2:  🇮🇹 Włochy Gorzów Wlkp. - 🇸🇿 Suazi Nowy Sącz 9:12
Bramki: Bochenek Michał 3x, Gąsiorowski J., Bochenek Maciej, Urlik N., Korzym K. 4x, Śniadecki B., Peciak K. - Pawelski W., Gregorski F. 7x


MECZ O 7. MIEJSCE
16:30 boisko 3: 🇦🇷 Argentyna Kraków - 🇦🇹 Austria Wrocław 1:8
Bramki: Kasprzyk D. - Gruszka K., Kądziołka T. 2x., Koczuk T. 2x., Malinowski F., Sarecki A. 2x


FAZA PUCHAROWA O MIEJSCA 9-16


Małe Ćwierćfinały o miejsca 9-16
14:00 boisko 1: 🇪🇬 Egipt Mysłowice - 🇳🇬 Nigeria Jabłonka  0:11
Bramki: Krasoń S. 6x, Stopka J. 3x, Hałuza F., Lubiński K.
14:00 boisko 2: 🇺🇾 Urugwaj Leszno  – 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja Szczawno-Zdrój 8:0
Bramki: Skorupiński F. 3x, Nadzieja O. 2x, Pytlik B. 2x, Czaja M.
14:00 boisko 3: 🇨🇳 Chiny Kraków – 🇺🇸 USA Tychy    10:3
Bramki: Jakubowicz W., Kozek J. 4x, Wanat P. 2x, Gorajczyk F., Macuga F. 2x - Gałka M. 3x
14:00 boisko 4: 🇵🇹 Portugalia Szczecin – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia Łódź 9:3
Bramki: Majewski K.3x, Majewski J. 2x, Wróblewski D. 2x, Szepke M., Nadratowski Sz. - Tatarek I., Szymik S.


MAŁE PÓŁFINAŁY
15:00 boisko 1: 🇳🇬 Nigeria Jabłonka - 🇺🇾 Urugwaj Leszno 1:3
Bramki: Krasoń S. - Nadzieja O., Dłubak G. 2x
15:00 boisko 2: 🇨🇳 Chiny Kraków - 🇵🇹 Portugalia Szczecin 2:7
Bramki: Wanat P. 2x - Majewski K. 3x, Majewski J.,  Szepke M., Wróblewski D. 2x
15:00 boisko 3: 🇪🇬 Egipt Mysłowice - 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja Szczawno-Zdrój 4:1
Bramki: Kubaj B., Marek A., Majchrzak W., Gresikiewicz Sz.- Lubczyk A.
15:00 boisko 4: 🇺🇸 USA Tychy - 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia Łódź 5:3
Bramki: Kyrcz M., Gałka M. 2x, Brodala Sz., Bielanis J. - Gymerek J., Cuprjak K. 2x


Mecz o 9. Miejsce
16:00 boisko 1: 🇺🇾 Urugwaj Leszno - 🇵🇹 Portugalia Szczecin 10:2
Bramki: Czaja M., Dłubak G. 9x,  - Majewski K., Wróblewski D.
Mecz o 11. Miejsce
16:00 boisko 2: 🇳🇬 Nigeria Jabłonka - 🇨🇳 Chiny Kraków 1:4
Bramki: Lubiński K. - Kozek J. 2x, Kalita A., Wanat P.


Mecz o 13. Miejsce
16:00 boisko 3:  🇪🇬 Egipt Mysłowice - 🇺🇸 USA Tychy4:3
Rubaj B. 3x, Krzysztofik J. - Kyrcz M., Serek L.


Mecz o 15. Miejsce
16:00 boisko 4: 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja Szczawno-Zdrój  - 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia Łódź 4:8
Bramki:  Lubczyk A. 3x, Paraszczak  - Post K. 2x, Tatarek I. 3x, Cuprjak K. 3x


Rozgrywki grupowe


GRUPA A
1. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia Łódź
2. 🇪🇬 Egipt Mysłowice
3. 🇦🇹 Austria Wrocław
4. 🇦🇷 Argentyna Kraków


10:00 boisko 1: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia Łódź - 🇪🇬 Egipt Mysłowice 2:3
Bramki:  Cuprjak K.2x, Tatarek I. - Kaczyński P., Lewandowski P. 2x, Rubaj B.
10:00 boisko 2: 🇦🇹 Austria Wrocław - 🇦🇷 Argentyna Kraków  2:0
Bramki: Kądziołka T., Malinowski F
10:50 boisko 1: 🇪🇬 Egipt Mysłowice - 🇦🇷 Argentyna Kraków 2:6
Bramki: Lewandowski P., Rubaj B. - Kasprzyk D. 3x, Bożek A., Rączka M.. Stachura S.
10:50 boisko 2: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia Łódź - 🇦🇹 Austria Wrocław 0:5
Bramki: Koczuk T. 2x, Kądziołka T. 2x Kowalski B.
11:40 boisko 1: 🇦🇷 Argentyna Kraków - 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia Łódź 2:3
Bramki: Kasprzyk D., Bożek A. - Cuprjak K., Tatarek I. 2x
11:40 boisko 2: 🇦🇹 Austria Wrocław - 🇪🇬 Egipt Mysłowice 4:1
Bramki: Kądziołka T. 2x, Malinowski F., Koczuk T. - Rubaj B.


TABELA GRUPY A
1. 🇦🇹 Austria Wrocław        9 pkt.   11-1
2. 🇦🇷 Argentyna Kraków     3 pkt.   8-7
3. 🇪🇬 Egipt Mysłowice        3 pkt.   6-12
4. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia Łódź              3 pkt.   5-10


GRUPA B
1. 🇫🇷 Francja Leszno
2. 🇳🇬 Nigeria Jabłonka
3. 🇵🇹 Portugalia Szczecin
4. 🇺🇾 Urugwaj Wrocław


10:25 boisko 1: 🇫🇷 Francja Leszno - 🇳🇬 Nigeria Jabłonka 5:2
Bramki: Bąkowski F., Toboła O. 2x, Jerzyński - Krasoń S. Lubiński K.
10:25 boisko 2: 🇵🇹 Portugalia Szczecin - 🇺🇾 Urugwaj Wrocław 0:4
Bramki: Nowak M. 2x, Otorowski I. 2x
11:15 boisko 1: 🇳🇬 Nigeria Jabłonka - 🇺🇾 Urugwaj Wrocław  3:4
Bramki: Krasoń S. 2x, Stopka J. - Wnuczek H.2x, Otorowski I., Nowak M.
11:15 boisko 2: 🇫🇷 Francja Leszno - 🇵🇹 Portugalia Szczecin 7:2
Bramki: Łukaszczyk J., Toboła O. 2x, Bąkowski F. 2x, Olszewski F., samobójcza - Nadratowski Sz., samobójcza
12:05 boisko 1: 🇺🇾 Urugwaj Wrocław - 🇫🇷 Francja Leszno  1:3
Bramki: Nowak M. - Łukaszczyk J., Toboła O., Jędrzyk Sz.
12:05 boisko 2: 🇵🇹 Portugalia Szczecin - 🇳🇬 Nigeria Jabłonka 5:4
Bramki:  Majewski J. 2x, Majewski K. 2x, Wróblewski D. - Lubiński K., Krasoń S. 2x, Hałuza F.


TABELA GRUPY B
1. 🇫🇷 Francja Leszno              9 pkt. 15-5
2. 🇺🇾 Urugwaj Wrocław         6 pkt. 9-6
3. 🇵🇹 Portugalia Szczecin       3 pkt. 7-15
4. 🇳🇬 Nigeria Jabłonka           0 pkt. 9-14


GRUPA C
1. 🇮🇹 Włochy Gorzów Wlkp.
2. 🇧🇷 Brazylia Trzebownisko
3. 🇺🇸 USA Tychy
4. 🇺🇾 Urugwaj Leszno


10:00 boisko 3: 🇮🇹 Włochy Gorzów Wlkp.– 🇧🇷 Brazylia Trzebownisko 7:4
Bramki: Pawelski W. 4x, Gregorski F., Strusiński F. 2x - Piskur L. 2x, Czyrek Sz. 2x
10:00 boisko 4: 🇺🇸 USA Tychy – 🇺🇾 Urugwaj Leszno 4:8
Bramki: Bielanis J., Brodala Sz., Serek L., Gałka M. - Dłubak G. 3x, Czaja M. 2x, Andrzejewski A. 2x, Nadzieja O.
10:50 boisko 3: 🇧🇷 Brazylia Trzebownisko – 🇺🇾 Urugwaj Leszno 3:1
Bramki: Piksur L. 2x, Szpunar O. - Dłubak G.
10:50 boisko 4: 🇮🇹 Włochy Gorzów Wlkp.– 🇺🇸 USA Tychy 7:3
Bramki: Breźny M., Brzyszcz G., Strusiński H., Gregorski F., Pawelski W., Rodak S. - Kyrcz M., Bielanis J.
11:40 boisko 3: 🇺🇾 Urugwaj Leszno – 🇮🇹 Włochy Gorzów Wlkp. 6:8
Bramki:  Skorupiński F. 2x, Pytlik B. 2x, Dłubak G. - Gregorski F. 3x, Pawelski W. 3x, Strusiński F., samobójcza
11:40 boisko 4: 🇺🇸 USA Tychy – 🇧🇷 Brazylia Trzebownisko 3:6
Bramki: Gałka M. 3x - Czyrek Sz., Piskur L.2x, Fura A.,Grazul D., Lewicki A.


TABELA GRUPY C
1. 🇮🇹 Włochy Gorzów Wlkp.     9 pkt.     22-13
2. 🇧🇷 Brazylia Trzebownisko     6 pkt.     13-11
3. 🇺🇾 Urugwaj Leszno               3 pkt.     15-15
4. 🇺🇸 USA Tychy                       0 pkt.     10-21


GRUPA D
1. 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja Szczawno-Zdrój
2. 🇸🇿 Suazi Nowy Sącz
3. 🇨🇳 Chiny Kraków
4. 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz


10:25 boisko 3: 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja Szczawno-Zdrój – 🇸🇿 Suazi Nowy Sącz  0:13
Bramki: Bochenek M. 2x, Urlik N. 2x, Korzym  K. 5x, Peciak K., Pawlik M., Gąsiorowski J. 2
10:25 boisko 4: 🇨🇳 Chiny Kraków – 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz  3:8
Bramki: Wanat P. 2x, Kozek J.  - Ścieszyński L., Kosieniak K. 2, Tlałka T. 2x, Pacholski F., Tafelski J., Kuźniewski O.
11:15 boisko 3: 🇸🇿 Suazi Nowy Sącz – 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz 2:1
Bramki:. Urlik N.,  Bochenek M. - Pacholski F.
11:15 boisko 4: 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja Szczawno-Zdrój - 🇨🇳 Chiny Kraków 1:6
Bramki: Kasperek F. - Wanat P. 3x, Kozek J., Barć A., Macuga F.
12:05 boisko 3: 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz – 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja Szczawno-Zdrój 11:0
Bramki: Kosieniak K. 2x, Góra I., Chojnacki K., Kafelski K., Bejenka K. 3x, Pacholski F. 2x
12:05 boisko 3: 🇨🇳 Chiny Kraków – 🇸🇿 Suazi Nowy Sącz 2:7
Bramki: Wanat P., Jakubowicz W. - Urlik N., Bochenek M. 4x, Peciak K., Pawlik M.


TABELA GRUPY D
1. 🇸🇿 Suazi Nowy Sącz                          9 pkt.  22-3
2. 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz                       6 pkt.   20-5
3. 🇨🇳 Chiny Kraków                               3 pkt.   11-15
4. 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Szkocja Szczawno-Zdrój              0 pkt.  1-30


STATYSTYKI STRZELCÓW


17 - Dłubak G. (Urugwaj Leszno)
17 - Dłubak G. (Urugwaj Leszno)
12 - Krasoń S. (Nigeria Jabłonka)
11- - Wanat P. (Chiny Kraków)
10 - Pawelski W. (Włochy Gorzów)
9 - Bochenek Maciej (Suazi Nowy Sącz), Majewski K. (Portugalia Szczecin), Piskur L. (Brazylia Trzebownisko),
8 - Rubaj B. (Egipt Mysłowice), Tatarek I. (Anglia Łódź), Cuprjak K. (Anglia Łódź), Kozek J. (Chiny Kraków), Kosieniak K. (Włochy Bydgoszcz)

7 - Strusiński H. (Włochy Gorzów), Korzym K. (Suazi Nowy Sącz),
6 - Gregorski F. (Włochy Gorzów), Gałka M. (USA Tychy), Kądziołka T. (Austria Wrocław), Urlik Nikodem (Suazi Nowy Sącz), Kasprzyk D. (Argentyna Kraków), Nowak M. (Urugwaj Wrocław), Wróblewski D. ( Portugalia Szczecin)
5 - Majewski J. (Portugalia Szczecin), Skorupiński F. (Urugwaj Leszno), Toboła O. (Francja Leszno), Bąkowski F. (Francja Leszno)
4 - Nadzieja O. (Urugwaj Leszno), Otorowski I. (Urugwaj Wrocław), Pytlik B. (Urugwaj Leszno), Stopka J. (Nigeria Jabłonka), Pacholski F. (Włochy Bydgoszcz), Łukaszczyk J. (Francja Leszno), Kyrcz M. (USA Tychy), Lubczyk A. (Szkocja Szczawno-Zdrój), Czaja M. (Urugwaj Leszno), Bejenka K. (Włochy Bydgoszcz)
3 - Wnuczek H. (Urugwaj Wrocław Macuga F. (Chiny Kraków), , Czyrek Sz. (Brazylia Trzebownisko), Koczuk T. (Austria Wrocław), Lewandowski P. (Egipt Mysłowice), Bielanis J. (USA Tychy), Malinowski F. (Austria Wrocław), Serek L. (USA Tychy), Gąsiorowski (Suazi Nowy Sącz), Lubiński K. (Nigeria Jabłonka), Latuszek J. (Brazylia Trzebownisko)
2 - Szepke M. (Portugalia Szczecin), Ścieszyński L. (Włochy Bydgoszcz), Fura A. (Brazylia Trzebownisko), Nadratowski Sz. (Portugalia Szczecin), Jakubowicz W. (Chiny Kraków), Hałuza F. (Nigeria Jabłonka), Pawlik M. (Suazi Nowy Sącz), Peciak K. (Suazi Nowy Sącz), Chojnacki K. (Włochy Bydgoszcz), Bożek A. (Argentyna Kraków), Breźny M. (Włochy Gorzów), Tlałka T. (Włochy Bydgoszcz), Andrzejewski A. (Urugwaj Leszno), Kaczyński P. (Egipt Mysłowice), Brodala Szymon (USA Tychy), Brzyszcz G. (Włochy Gorzów), Bochenek Michał (Suazi Nowy Sącz), Rączka M. (Argentyna Kraków), Jerzyński M. (Francja Leszno), Lewicki A. (Brazylia Trzebownisko), Grażul D. (Brazylia Trzebownisko), Post Kajetan (Szkocja Szczawno-Zdrój)
1 - Tafelski J. (Włochy Bydgoszcz), Kuźniewski O. (Włochy Bydgoszcz), Kowalski B. (Austria Wrocław), Rodak S. (Włochy Gorzów), Stachura S. (Argentyna Kraków), Szpunar O. (Brazylia Trzebownisko), Olszewski F. (Francja Leszno), Barć A. (Chiny Kraków), Kasperek F. (Szkocja Szczawno-Zdrój), Góra I. (Włochy Bydgoszcz), Kafelski K. (Włochy Bydgoszcz), Jędrzyk Sz. (Francja Leszno), Gorajczyk F. (Chiny Kraków), Szymik S. (Anglia Łódź), Leśniak Cz. (Urugwaj Wrocław), Michalik M. (Suazi Nowy Sącz), , Cebulski A. (Francja Leszno), Jądrzyk S. (Francja Leszno), Bzowy D. (Francja Leszno), Grześkowiak S. (Francja Leszno), Janicki J. (Francja Leszno), Marek A. (Egipt Mysłowice), Majchrzak W. (Egipt Mysłowice), Grzesikiewicz (Egipt Mysłowice), Gymerek J. (Anglia Łódź), Gruszka K. (Austria Wrocław), Małek B. (Włochy Bydgoszcz), Krzysztofik J. (Egipt Myasłowice), Paraszczak (Anglia Ł,ódź), Kalita A. (Chiny Kraków), Pyzia Sz. (Brazylia Trzebownisko)

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY