DMME2021wiosna U-7 Aktualności

Finał Finałów U-8 za nami

Finał Finałów 27 czerwca rozegrała najmłodsza kategoria U-8.  Wyniki i statystyki można było  śledzić przez fanpage Deichmann Minimistrzostwa. Prezentujemy je  także w rozwinięciu. Zwycięzcą okazała się drużyna BELGII LESZNO - gratulujemy!

 


 

 

 

WIELKI FINAŁ KATEGORII U-8
🇫🇷 Francja Łódź - 🇧🇪 Belgia Leszno 3:8
Bramki:  Urbańczyk B. 2x, Król T.- Rakoczy M.2x, Olejniczak T. 4x, Kluba O. 2x


MECZ O 3 MIEJSCE
🇫🇷 Francja Jabłonka - 🇹🇲 Turkmenistan Trzebownisko 3:4
Bramki: Niedziałek J., El Einein A 2x - Ziemiński F. 4x


MECZ O 5. MIEJSCE
🇯🇵 Japonia Mysłowice - 🇧🇷 Brazylia Gorzów Wlkp 2:5
Bramki: Matusiński I, Pniok A. - Adamczyk 3x, Stanisławski 2x


MECZ O 7. MIEJSCE
🇮🇹 Włochy Szczecin - 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz  2:9
Bramki: Siemieniecki K., Słodkowski K. - Bajerski A. 6x, Lubiński M., Marut M., Belter X.


PÓŁFINAŁY


I półfinał
🇫🇷 Francja Jabłonka - 🇫🇷 Francja Łódź  2:6
Bramki:  El Einein A., Król Łęgowski F. - Zięba M., Król T., 4x, Kamiński J.


II półfinał
🇧🇪 Belgia Leszno - 🇹🇲 Turkmenistan Trzebownisko 5:4 po dogrywce
Bramki: Olejniczak P., Rakoczy M. 4x - Piękoś K., Ziemiński F. 3x


Mecze o miejsca 5-8
🇧🇷 Brazylia Gorzów Wlkp. - 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz 4:1
Bramki: Stanisławski K. 4x - Pamuła J.
🇮🇹 Włochy Szczecin - 🇯🇵 Japonia Mysłowice 3:7
Bramki: Siemieniecki K. 2x, Słodkowski K. - Noras Sz. 2x, Matusiński I., Misterek O., Zekl M., Kotowicz T


ĆWIERĆFINAŁY


🇫🇷 Francja Jabłonka  – 🇧🇷 Brazylia Gorzów Wlkp.    4:2
Bramki: El Einein A. 2x, Niedziałek J. 2x - Adamczyk G., Bezak A.
🇮🇹 Włochy Bydgoszcz - 🇫🇷 Francja Łódź  0:2
Bramki: Zięba M., Król T.
🇧🇪 Belgia Leszno – 🇮🇹 Włochy Szczecin  5:2
Bramki: Kluba O. 3x, Gorzelańczyk A., Olejniczak P.- Słodkowski K. 2x
🇹🇲 Turkmenistan Trzebownisko - 🇯🇵 Japonia Mysłowice 7:0
Bramki: Ziemiński F. 4x, Leniart K., samobójczy, Bajdek K.

 


FAZA PUCHAROWA O MIEJSCA 9-16


MAŁE ĆWIERĆFINAŁY
🇧🇪 Belgia Kraków - 🇩🇰 Dania Stalowa Wola 2:0
Bramki: Zabierowski F., Krzyworzeka W.


🇮🇹 Włochy Dębica - 🇵🇹 Portugalia Tychy 4:3
Bramki: Czernia  P., Wójtowicz T., Proczek K., Świerad N. - Faryna K., Cieślik F. 2x


🇹🇷 Turcja Wrocław - 🇧🇷 Brazylia Łódź  7:0
Bramki: Dobiech G., Cieślak I., Kiela A., Nowaczyk M., Dorańczyk K. 3x


🇧🇷 Brazylia Nowy Sącz - 🇧🇪 Belgia Szczawno-Zdrój 6:2
Bramki: Dudek D. 4x, Zimirski T., Żmuda L.- Trzaska K., Jamróz D.


Małe Półfinały
🇧🇪 Belgia Kraków - 🇮🇹 Włochy Dębica 0:3
Bramki: Stasikowski A., Czernia P. 2x


🇹🇷 Turcja Wrocław - 🇧🇷 Brazylia Nowy Sącz 11:2
Bramki: Cieślak I., Nowaczyk M., Dobiech G. 2x, Kielar A, Oleszek J. 3x, Dorańczyk K., Butia A. 2x -Dudek D.


🇩🇰 Dania Stalowa Wola - 🇵🇹 Portugalia Tychy 5:5 k. 2:3
Bramki: Jarosz M., Wieliczko O., Latawiec F. 3x - Zarzycki K. 2x, Cieślik 2x, Kowalczyk M.


🇧🇷 Brazylia Łódź  - 🇧🇪 Belgia Szczawno-Zdrój 6:0
Bramki: Obara O. 2x, Nowakowski J. 3x, Ginglas K.


Mecz o 9. miejsce
🇮🇹 Włochy Dębica - 🇹🇷 Turcja Wrocław 3:9
Bramki: Reguła O. 2x, Stasikowski A. - Nowaczyk M. 2x, Dobiech G. 4x, Dorańczyk K. 3x


Mecz o 11. miejsce
🇧🇪 Belgia Kraków 🇧🇷 Brazylia Nowy Sącz 7:8
Bramki: Ogórek F., Stróżak O. , Krzyworzeka W., Kania M., Mróz M., Pitala Ł. - Piekarczyk M. 3x, Żmuda L., Dudek D. 3x, Zimirski T. -


Mecz o 13. miejsce
🇵🇹 Portugalia Tychy - 🇧🇷 Brazylia Łódź 3:6
Bramki: Praus O., Kowalczyk M., Cieślik F. - Kamecki J. 3x, Nowakowski J., Obara O. 2x


Mecz o 15. miejsce
🇩🇰 Dania Stalowa Wola - 🇧🇪 Belgia Szczawno-Zdrój
Bramki: Trzaska K., Jamróz D., Chmielewski F. 0:3


STATYSTYKI STRZELCÓW:
21 - Olejniczak P. (Belgia Leszno)
20 - Ziemiński F. (Turkmenistan Trzebownisko)
16 - Dudek D. (Brazylia Nowy Sącz)
12 - Stanisławski K. (Brazylia Gorzów), Eleinen A. (Francja Jabłonka), Król T. (Francja Łódź)
10 - Bajerski A. (Włochy Bydgoszcz), Rakoczy M. (Belgia Leszno)
9 - Dobiech G. (Turcja Wrocław)
8 - Kamiński J. (Francja Łódź), Dorańczyk K. (Turcja Wrocław)
7 - Słodkowski J. (Włochy Szczecin), Kluba O. (Belgia Leszno)
6 - Wróblewski D. (Włochy Szczecin), Obara O. (Brazylia Łódź), Krzyworzeka W. (Belgia Kraków), Niedziałek J. (Francja Jabłonka)
5 - Celej K. (Francja Jabłonka), Kieler A. (Turcja Wrocław), Proczek K. (Włochy Dębica), Butia A. (Turcja Wrocław), Trzaska K. (Belgia Szczawno-Zdrój), Siemieniecki K. (Włochy Szczecin), Adamczyk I. (Brazylia Gorzów)
4 - Czernia P. (Włochy Dębica), Noras Sz. (Japonia Mysłowice), Misterek O. (Japonia Mysłowice), Kowalczyk M. (Portugalia Tychy), Cieślik F. (Portugalia Tychy), Nowakowski J. (Brazylia Łódź), Nowaczyk M. (Turcja Wrocław), Marut M. (Włochy Bydgoszcz)
3 - Radecki J. (Japonia Mysłowice), Lewandowski I. (Włochy Bydgoszcz), Leńczuk K. (Turkmenistan Trzebownisko), Wójtowicz T. (Włochy Dębica), Błajdek K. (Turkmenistan Trzebownisko), Jarosz M. (Dania Stalowa Wola), Król-Łęgowski F. (Francja Jabłonka), Jamróz D. (Belgia Szczawno-Zdrój), Kamecki J. (Brazylia Łódź), Piekarczyk (Brazylia Nowy Sącz), Zimirski F. (Brazylia Nowy Sącz), Kania M. (Belgia Kraków), Belter K. (Włochy Bydgoszcz), Matusiński I. (Japonia Mysłowice)
2 - Kołecki M. (Belgia Leszno), Marek J. (Brazylia Nowy Sącz), Janczak J. (Brazylia Gorzów), Zabierowski F. (Belgia Kraków), Leniart K. (Turkmenistan Trzebownisko), Bezak A. (Brazylia Gorzów), Cieślak I. (Turcja Wrocław), Zarzycki K. (Portugalia Tychy), Zięba M. (Francja Łódź), Zekl M. (Japonia Mysłowice), Praus O. (Portugalia Tychy), Reguła O. (Włochy Dębica), Stasiowski A. (Włochy Dębica), Żmuda L. (Brazylia Nowy Sącz), Pniok A. (Japonia Mysłowice), Urbańczyk B. (Francja Łódź)
1 - Turzyński M. (Włochy Bydgoszcz), Kunicki K. (Włochy Bydgoszcz), Zybura K. (Dania Stalowa Wola), Niepsuj Sz. (Brazylia Gorzów), Błyskuń W. (Portugalia Tychy), Botha A. (Belgia Leszno), Strużak O. (Belgia Kraków), Komoński K. (Belgia Kraków), Oleszek J. (Turcja Wrocław), Cieślik W. (Turcja Wrocław), Błyskun W. (Portugalia Tychy), Chmielecki K. (Francja Łódź), Nowotlik G. (Brazylia Gorzów), Cachro S. (Francja Jabłonka), Lewandowski M. (Włochy Bydgoszcz), Bienia F. (Turkmenistan Trzebownisko), Faryna (Portugalia Tychy), Świerad N. (Włochy Dębica), Gorzelańczyk A. (Belgia Leszno), Kielar (Turcja Wrocław), Ginglas K. (Brazylian Łódź), Wieliczko O. (Dania Stalowa Wola), Latawiec (Dania Stalowa Wola), Kotowicz T. (Japonia Mysłowice), Pamuła J. (Włochy Bydgoszcz), Piękoś K. (Turkmenistan Trzebownisko), Chmielewski F. (Belgia Szczawno-Zdrój), Ogórek F. (Belgia Kraków), Stróżak O. (Belgia Kraków), Mróz M. (Belgia Kraków), Pitela (Belgia Kraków), Lubiński M. (Włochy Bydgoszcz)

 

ROZGRYWKI GRUPOWE

GRUPA A
1. 🇯🇵 Japonia Mysłowice
2. 🇧🇪 Belgia Szczawno-Zdrój
3. 🇫🇷 Francja Jabłonka
4. 🇧🇪 Belgia Kraków

10:00 boisko 1: 🇯🇵 Japonia Mysłowice - 🇧🇪 Belgia Szczawno-Zdrój 6:2
Bramki: Radecki J. 2x, Misterek O. 3x, Noras Sz.- Trzaska K., Zabierowski F.

10:00 boisko 2: 🇫🇷 Francja Jabłonka - 🇧🇪 Belgia Kraków 7:3
Bramki: Niedziałek J., samobojcza, El Einein A. 3x, Celej K., Król-Łęgowski - Zabierowski F. - Krzyworzeka W., samobójcza

10:50 boisko 1: 🇧🇪 Belgia Szczawno-Zdrój- 🇧🇪 Belgia Kraków 1:6
Bramki: Trzaska K. - Stróżak O., Krzyworzeka W.2x, Kania M. 2x, Komoński K.

10:50 boisko 2: 🇯🇵 Japonia Mysłowice - 🇫🇷 Francja Jabłonka 1:4
Bramki: Noras Sz. - El Einein A. 3x, Niedziałek K.

11:40 boisko 1: 🇧🇪 Belgia Kraków - 🇯🇵 Japonia Mysłowice 0:3
Bramki: Pniok A., Matusiński I., RAdecki K.

11:40 boisko 2: 🇫🇷 Francja Jabłonka - 🇧🇪 Belgia Szczawno-Zdrój 9:1
Bramki: Celej J. 4x, El Einein A., Król-Łęgowski F., Cachro S., Niedziałek J.

 

TABELA GRUPY A
1. 🇫🇷 Francja Jabłonka                     9 pkt.    20-5
2. 🇯🇵 Japonia Mysłowice                 6 pkt.    10-6
3. 🇧🇪 Belgia Kraków                        3 pkt.     9-11
4. 🇧🇪 Belgia Szczawno-Zdrój           0 pkt.    4-21

 

GRUPA B
1. 🇩🇰 Dania Stalowa Wola
2. 🇧🇷 Brazylia Gorzów Wlkp.
3. 🇹🇲 Turkmenistan Trzebownisko
4. 🇧🇷 Brazylia Nowy Sącz

10:25 boisko 1: 🇩🇰 Dania Stalowa Wola - 🇧🇷 Brazylia Gorzów Wlkp. 2:5
Bramki:  Zybura K., Jarosz M. - Adamczyk I., Stanisławski K. 2x, Niepsuj Sz., Jańczak J.

10:25 boisko 2: 🇹🇲 Turkmenistan Trzebownisko - 🇧🇷 Brazylia Nowy Sącz 5:1
Bramki: Ziemiński F. 2x, Leńczuk K., Leniart K., Błajdek K. - Dudek O.

11:15 boisko 1: 🇧🇷 Brazylia Gorzów Wlkp. - 🇧🇷 Brazylia Nowy Sącz 4:4
Bramki: Nowotlik G., Stanisławski K. 2x, Bezak A. - Dudek D. 2x, Marek J.

11:15 boisko 2: 🇩🇰 Dania Stalowa Wola - 🇹🇲 Turkmenistan Trzebownisko 1:6
Bramki: Jarosz M. - Ziemiński F. 5x, Leńczuk K.

12:05 boisko 1: 🇧🇷 Brazylia Nowy Sącz - 🇩🇰 Dania Stalowa Wola 5:0
Bramki: Zimirski F., Dudek D. 4x

12:05 boisko 2: 🇹🇲 Turkmenistan Trzebownisko - 🇧🇷Brazylia Gorzów Wlkp. 5:3
Bramki: Bienia F., Ziemiński F. 2x, Błajdek K., Leńczuk K. - Stanisławski K., Jańczak J.

 

TABELA GRUPY B
1.  🇹🇲 Turkmenistan Trzebownisko  6 pkt. 11-2
2.  🇧🇷 Brazylia Gorzów Wlkp.           4 pkt. 12-11
3. 🇧🇷 Brazylia Nowy Sącz                 4 pkt. 10-9
4. 🇩🇰 Dania Stalowa Wola                0 pkt. 3-16

 

GRUPA C
1. 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz
2. 🇮🇹 Włochy Szczecin
3. 🇮🇹 Włochy Dębica
4. 🇧🇷 Brazylia Łódź

10:00 boisko 3: 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz – 🇮🇹 Włochy Szczecin 5:2
Bramki: Marut M.,  Bajerski A., Turzyński M., Belter K., Kunicki K. - Wróblewski D. 2x

10:00 boisko 4: 🇮🇹 Włochy Dębica – 🇧🇷 Brazylia Łódź 3:1
Bramki: Proczek K. 2x, Czernia P. - Obara O.

10:50 boisko 3: 🇮🇹 Włochy Szczecin – 🇧🇷 Brazylia Łódź 4:0
Bramki: Wróblewski D. 2x, Słodkowski J., Siemienicki K

10:50 boisko 4: 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz – 🇮🇹 Włochy Dębica 5:1
Bramki: Bajerski A., Marut M., Lewandowski I. 2x, Belter X. - Proczek K.

11:40 boisko 3: 🇧🇷 Brazylia Łódź – 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz 1:5
Bramki: Obara O. - Bajerski 2x, Lewandowski I., Lewandowski M., Marut M.

11:40 boisko 4: 🇮🇹 Włochy Dębica – 🇮🇹 Włochy Szczecin 3:5
Bramki: Wójtowicz T. 2x, Proczek K. - Siemieniecki K., Słodkowski J. 2x, Wróblewski D. 2x

 

TABELA GRUPY C
1. 🇮🇹 Włochy Bydgoszcz      9 pkt.  15:4
2. 🇮🇹 Włochy Szczecin         6 pkt.   11:8
3. 🇮🇹 Włochy Dębica           3 pkt.    7:11
4. 🇧🇷 Brazylia Łódź              0 pkt.   2:12

 

GRUPA D
1. 🇹🇷 Turcja Wrocław
2. 🇫🇷 Francja Łódź
3. 🇵🇹 Portugalia Tychy
4. 🇧🇪 Belgia Leszno

10:25 boisko 3: 🇹🇷 Turcja Wrocław – 🇫🇷 Francja Łódź 2:4
Bramki: Dobiech G., Gorańczyk K. - Kamiński J., Król T. 3x

10:25 boisko 4: 🇵🇹 Portugalia Tychy – 🇧🇪 Belgia Leszno 2:14
Bramki: Kowalczyk m., Błyskuń W. - Olejniczak P. 7x, Kluba O., Rakoczy M., Botha A., Kołecki M.

11:15 boisko 3: 🇫🇷 Francja Łódź – 🇧🇪 Belgia Leszno 3:6
Bramki:. Chmielecki K., Kamiński J., Król T. - Olejniczak P. 5x, Rakoczy M.

11:15 boisko 4: 🇹🇷 Turcja Wrocław - 🇵🇹 Portugalia Tychy 6:2
Bramki: Butia A. 2x, Oleszek J., Cieślik W., Kieler A., Dobiech G. - Błyskun W., Kowalczyk M.

12:05 boisko 3: 🇧🇪 Belgia Leszno – 🇹🇷 Turcja Wrocław 4:4
Bramki: Rakoczy M., Olejniczak P. 3x - Butia A., Kieler A. 3x

12:05 boisko 3: 🇵🇹 Portugalia Tychy – 🇫🇷 Francja Łódź 1:7
Bramki: Praus O.  - Kamiński J. 5x, Król T. 2x

 

TABELA GRUPY D
1. 🇧🇪 Belgia Leszno         7 pkt.  24-9
2. 🇫🇷 Francja Łódź           6 pkt.  14-8
3. 🇹🇷 Turcja Wrocław      4 pkt.  12-10
4. 🇵🇹 Portugalia Tychy     0 pkt.  5-27

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY