Finał Finałów 27 czerwca rozegrała najmłodsza kategoria U-8.  Wyniki i statystyki można było  śledzić przez fanpage Deichmann Minimistrzostwa. Prezentujemy je  także w rozwinięciu. Zwycięzcą okazała się drużyna BELGII LESZNO - gratulujemy!

czytaj dalej »

W sobotę 26 czerwca swój Finał Finałów rozegrała kategoria U-9. Wyniki i statystyki można było  śledzić przez fanpage Deichmann Minimistrzostwa. Prezentujemy je także w rozwinięciu. Zwycięzcą tej kategorii została BRAZYLIA TRZEBOWNISKO - gratulujemy!

czytaj dalej »

W piątek 25 czerwca swój Finał Finałów rozegrała kategoria U-10. Wyniki i statystyki można było śledzić przez fanpage Deichmann MInimistrzostwa. prezentujemy je także w rozwinięciu. Zwycięzcą kategorii U-10 została drużyna: HISZPANII ŁÓDŹ.

czytaj dalej »

W czwartek 24 czerwca rozpoczęliśmy Finał Finałów w Wałbrzychu z udziałem 16 najlepszych drużyn eliminacji miejskich. Zainaugurowała kategoria U-11. Wyniki i statystyki można było śledzić przez fanpage Deichmann MInimistrzostwa, prezentujemy je także w rozwinięciu. Pierwszym zwycięzcą po zaciętym finale KANADA WROCŁAW!

czytaj dalej »

Drodzy Trenerzy, Zawodnicy, Rodzice! Serdecznie gratulujemy Wam znakomitej postawy podczas Eliminacji Miejskich Deichmann Minimistrzostw 2021. Poniżej przedstawiamy informacje praktyczne na temat wyjazdu na ogólnopolski Finał Finałów do Wałbrzycha. Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nimi!
 

czytaj dalej »

Pragniemy przypomnieć, iż w związku z opóźnionym startem rozgrywek zostały ustalone nowe daty Finału Finałów XIV edycji Deichmann Minimistrzostw 2021.

Kategoria U-11 zagra 24 czerwca

Kategoria U-10 zagra 25 czerwca

Kategoria U-9 zagra 26 czerwca

Kategoria U-8 zagra 27 czerwca

 

czytaj dalej »

W kilku miastach dopiero się rozpędzamy, a w innych finiszujemy. Pierwszych zwycięzców już wyłoniliśmy w Gorzowie Wielkopolskim. Czekamy na pozostałe finały w miastach, gdyż to od nich będzie zależało, które teamy zagrają w Finale Finałów w Wałbrzychu.

czytaj dalej »

Kochani zawodnicy, trenerzy i rodzice dziś kończymy zapisy do XIV edycji Deichmann Minimistrzostw 2021. Liczba zgłoszonych drużyn przekroczyła 700, ale ucieszymy się jeśli rzutem na taśmę ktoś jeszcze będzie chciał dołączyć do wspólnej zabawy.

czytaj dalej »

Szanowni zawodnicy, trenerzy i rodzice. Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom postanowiliśmy podjąć decyzję o przedłużeniu końcowego terminu zapisów. Czekamy na wasze zgłoszenia jeszcze do 31 marca 2021 r. Po tym terminie już tylko w wyjątkowych sytuacjach, jeśli będzie taka możliwość przyjmiemy zgłoszenie „spóźnialskich” 😊

czytaj dalej »

Mamy dla was niespodziankę! Od tego roku rozszerzamy wachlarz kategorii wiekowych, w których będziecie mogli rywalizować w XIV edycji. Będą to: U-6, U-7, U-8, U-9, U-10, U-11, U-12 i U-13. Wiecej niż w poprzednich latach będzie również Minimistrzów wyłonionych w ogólnopolskim Finale Finałów.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY