Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507)

koordynator.krakow@gmail.com

RUSZYŁY ZAPISY DO WIOSENNEJ LIGI!

Gramy roczniki (każdy osobno): 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008

733-471-507, koordynator.krakow@gmail.com

czytaj dalej »

Kilka dni temu szczęśliwie dobrnęliśmy do końca naszych rozgrywek. Przepełnia nas radość i satysfakcja. Dzięki Państwa zaangażowaniu i dyscyplinie zakończyliśmy Minimistrzostwa z uśmiechami na twarzach. Jako ekipa organizująca imprezę mówimy DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że DO ZOBACZENIA! To była nasza praca, ale nie wyobrażamy sobie tej pracy bez pasji, zaangażowania i serca. Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania dzieci i zapamiętają tą przygodę na długo!

czytaj dalej »

FOTOGALERIA Z ZAKOŃCZENIA ROZGRYWEK - LINK.

Zapraszamy także na FANPAGE, gdzie na bieżąco uzupełniamy zdjęcia, zamieszczamy ciekawostki.

czytaj dalej »

Belgia zwycięzcą kategorii U-11, miejsce drugie dla Chorwacji a trzecie dla Urugwaju. Gratulujemy! W całym turnieju Belgia wygrała 14 z 15 spotkań, zdobywając 74, a tracąc tylko 6 bramek! Królem strzelców tej kategorii został Filip Zapała z Chorwacji - zdobywca 34 bramek.

czytaj dalej »

W kategorii U-9 zwyciężyła drużyna Francji, która podczas całych rozgrywek przegrała tylko jedno spotkanie. Podczas 18 spotkań zdobyła 171 bramek, tracąc tylko 10. Zawodnik Michał Kucała z tej drużyny zdobył tytuł Króla Strzelców, zdobywając 61 bramek. Gratulujemy zawodnikom Francji, wywodzącym się z klubu Polonia Kraków. Drugie miejsce dla Argentyny (Piast Skawina) a trzecie dla Włoch (również Polonia Kraków).

czytaj dalej »

TERMINARZ U-9  na 11.10.2020

TERMINARZ U-11 na  11.10.2020

W niedzielę każdy uczestnik otrzyma medal i dyplom, a trzy najlpesze drużyny puchar! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

 W rozwinięciu linki do nadesłanych zdjęć od drużyn (zachęcamy do wysyłania).

Fotogaleria z  13.09.2020 r

Fotogaleria z 27.09.2020 r.

fot. Krzysztof Porębski

czytaj dalej »

Na naszym facebooku pojawiła się zabawa pt. "Znajdź piłkę" - zapraszamy do udziału - FACEBOOK.

czytaj dalej »

Rozgrywki U-9 i U-11 dziś odwołaliśmy. Powodem jest kapryśna pogoda i prognozy na najbliższe godziny nieciekawe. Poza tym mieliśy sporo sygnałów, że drużyny nie dojadą. To zawsze trudna decyzja. Zachęcamy do śledzenia Facebooka - tam informacje pojawiają się najszybciej. Wszystkie mecze nierozegrane zagramy awansem lub w dodatkowych terminach. Nic nie tracimy.

czytaj dalej »

Kilka ważnych informacji przed rozpoczęciem. Gramy na boiskach ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ptaszyckiego 6 w Krakowie - Com Com Zone. Przed meczem w Biurze oddajemy komplet dokumentów, a po meczu przekazujemy wynik i strzelców bramek (sms, mail lub  Karta  Meczowa). Zabieramy również własne komplety meczowe (na wypadek zmoczenia przekazanych kompletów lub jeśli przeciwnik ma takie same barwy strojów). W budynku czynna będzie restauracja PAPU.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY