Tychy Tychy Koordynator
Marcin Kuśmierz (533024565)

Wystartowały zapisy do Wiosennej Ligi Piłkarskiej Deichmann Minimistrzostwa 2021! Zapraszamy! Szczegóły poniżej!

czytaj dalej »

W minioną sobotę 17.10.2020 r. zakończyliśmy tegoroczne Deichmann Minimistrzostwa.Poniżej krótkie podsumowanie ostatnich rozgrywek.

czytaj dalej »

Już w  najbliższy weekend rozegramy Finały Miejskie w kategorii U-9 oraz ostatnie mecze w kategorii U-7!

czytaj dalej »

Poniżej przedstawiamy wyniki kategorii U-9 z minionego weekendu oraz harmonogramy gier dla U-9 oraz U-7 na najbliższa sobotę (10.10.2020).

czytaj dalej »

W minioną sobotę pogoda pokrzyżowała plany rozgrywek kategorii U-9, dlatego w najbliższy weekend nadrabiamy mecze! Poniżej prezentujemy harmonogramy dla U-9 oraz U-7!

czytaj dalej »

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotnich rozgrywek na profilu facebook Deichmann Minimistrzostw! Mnóstwo zdjęć! Bezpośredni link do galerii - KLIKNIJ TUTAJ

czytaj dalej »

Kolejne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw 2020 w Tychach za nami. Poniżej przedstawiamy wyniki i tabelę główną kategorii U-9 oraz harmonogramy rozgrywek na najbliższą sobotę (26.09.2020 r.)

czytaj dalej »

Poniżej prezentujemy wyniki meczów U9 oraz harmonogramy dla obu kategorii wiekowych na kolejny dzień (19.09.2020 r.). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi parkingów.

czytaj dalej »

Już w najbliższy weekend rozegramy pierwsze mecze w ramach jesiennego turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2020  w Tychach!

czytaj dalej »

Rozgrywki jesienne w Tychach odbęda się w dwóch kategoriach wiekowych: U-7 oraz U-9! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY