DMME2022wiosna U-7 Aktualności

Finał Finałów

Przedstawiamy ogólne informacje o Finale Finałów 2022 w Jeleniej Górze!

Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa
Jelenia Góra, 25-26 czerwca 2022

Drodzy Trenerzy, Zawodnicy, Rodzice! Serdecznie gratulujemy Wam znakomitej postawy podczas Eliminacji Miejskich Deichmann Minimistrzostw 2022. Poniżej przedstawiamy informacje praktyczne na temat wyjazdu na ogólnopolski Finał Finałów do Jeleniej Góry. Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nimi!
Program Imprezy:
Kategoria U-11 – sobota, 25 czerwca
Kategoria U-9 – sobota, 25 czerwca
Kategoria U-10 – niedziela, 26 czerwca
Kategoria U-8 – niedziela, 26 czerwca
Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany po losowaniu zespołów, rozdany trenerom podczas weryfikacji uczestników, a także będzie dostępny w formie ogólnodostępnych tablic na obiekcie. Informacje będą publikowane na bieżąco na www.kochamsport.pl oraz na profilu turnieju na Facebooku.
 

Weryfikacja zespołów:
Wstępna weryfikacja dokumentów zgłoszeniowych odbywa się pomiędzy Finałami Miejskimi a Finałem Finałów na podstawie dokumentów dostarczonych przed rozpoczęciem turnieju. Sprawdzamy zgodność każdego składu z regulaminem. W razie wątpliwości będziemy kontaktowali się telefonicznie z trenerem zespołu.
Trenerzy muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udzielenie pomocy medycznej (wzór udostępniony w załączniku do Regulaminu Finału Finałów oraz na www.kochamsport.pl)
W sprawie zasad ewentualnych wymian i dopisywania zawodników bardzo prosimy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem Finału Finałów dla danej kategorii wiekowej.
W dniu rozgrywek, przed rozpoczęciem spotkań każdy zawodnik musi stawić się do weryfikacji osobiście z dokumentem tożsamości ze zdjęciem! Wówczas otrzyma opaskę, która uprawnia go do wzięcia udziału w zawodach oraz otrzymania posiłku. Weryfikacji podlega cały zespół jednocześnie wraz z trenerem i asystentem.
Stanowiska weryfikacyjne będą dostępne w godzinach 8:00 – 9:45.
UWAGA!
• Każdy zespół musi posiadać obecnego na miejscu Trenera odpowiedzialnego za skład zespołu (wpisanego do dokumentów turniejowych) i kontakt z organizatorem. Rekomendujemy także wyznaczenie obecnego asystenta. Może to być II trener lub wyznaczony z zespołu rodzic (decyduje o tym wyłącznie Trener!).
Udział w odprawie trenerów z sędziami jest obowiązkowy.
 

Arena rozgrywek:
Park Sportowy Złotnicza, ul. Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra
Turniej planowo rozgrywany będzie na nawierzchniach syntetycznej i naturalnej.
• Kategorie U-8 i U-9 będą rozgrywane na nawierzchni syntetycznej, spotkanie finałowe – nawierzchnia naturalna.
• Kategorie U-10 oraz U-11 będą rozgrywane na nawierzchni naturalnej.
Prosimy o zabranie odpowiedniego obuwia! Przypominamy o zakazie grania we wkrętach i obowiązku posiadania ochraniaczy na piszczele! Przypominamy także o konieczności występowania zawodników w strojach turniejowych Deichmann Minimistrzostw. Dla zawodników będą udostępnione przebieralnie pod trybuną oraz przy hali. Prosimy nie zostawiać w szatniach swojego sprzętu.
 

Dojazd:
Zespoły są zobowiązane dojechać do Jeleniej Góry samodzielnie. Prosimy nie przyjeżdżać na ostatnią chwilę. Unikniemy tłoku podczas weryfikacji oraz opóźnienia spotkań. Stanowiska weryfikacyjne zostaną otwarte o godzinie 8:00. Drużyna powinna ustawić się w kolejce do weryfikacji przed 9:30.
W miarę Państwa możliwości prosimy o przywożenie zespołów w sposób zorganizowany. Liczba miejsc parkingowych przy stadionie jest ograniczona. Pierwszeństwo we wjeździe będą mieli uczestnicy. W razie dużego zapełnienia zastrzegamy możliwość całkowitego bądź czasowego zamknięcia parkingu oraz z uwagi na bezpieczeństwo uczestników ograniczenia możliwości wjazdu i wyjazdu w trakcie trwania turnieju.
Podpowiedzi dla kibiców:
• Kibiców, którzy będą nocowali w hotelach w centrum Jeleniej Góry i mają taką możliwość, zapraszamy na stadion pieszo – spacer z Placu Ratuszowego zajmuje ok. 20 minut.
• W pobliżu stadionu kursuje także kilka miejskich linii autobusowych, które dojeżdżają m.in. z Cieplic.
• Stadion znajduje się w odległości 8 minut pieszo od budynku Dworca Głównego PKP w Jeleniej Górze (ul. 1 Maja)
• W pobliżu Dworca PKP kursuje także sporo regionalnych autobusów, prosimy mieć jednak na uwadze, że główny Dworzec Autobusowy znajduje się w innej części miasta (ul. Obrońców Pokoju) ok. 25 minut pieszo od stadionu).


Wyżywienie
Organizator zapewnia obiad dla uczestników (zawodników i ich opiekunów wskazanych w dokumentach, max. 2 osoby). Ze względu na sprawne przeprowadzenie turnieju, drużynom zostanie przekazany podczas weryfikacji sugerowany porządek posiłków związany z harmonogramem gier. Bardzo prosimy o zastosowanie się do podanych godzin.
UWAGA: Jeśli któryś z zawodników lub opiekunów zespołu cierpi na alergie pokarmowe bądź choroby wymagające nietypowej diety (np. bezglutenowej) bardzo prosimy o niezwłoczną informację, aby móc przygotować dostosowany posiłek!
Dla kibiców, tuż przy głównej trybunie stadionu będzie dostępny bufet z kawą, grillem, przekąskami itp.
 

Możliwości noclegowe:
Organizator nie zapewnia noclegów dla zespołów, jednak Jelenia Góra i okolice posiadają dobrze rozbudowaną bazę o różnym standardzie. Prosimy pamiętać, że na ogólnodostępnych portalach rezerwacyjnych właściciele obiektów nie zawsze wystawiają wszystkie dostępne pokoje czy apartamenty. W przypadku większych grup warto kontaktować się bezpośrednio z wybranym obiektem.
Pomoc w organizacji odpłatnych miejsc dla zespołów, które chcą skorzystać z noclegów oferuje m.in. Pensjonat Szara Willa ze Szklarskiej Poręby – tel. 692 429 175.


W razie dodatkowych pytań o turniej prosimy o kontakt z koordynatorem Eliminacji Miejskich lub infolinią 607 737 770.

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY