Gdańsk Gdańsk

Serdecznie dziękujemy wszystkim za chęć udziału w XV edycji Deichmann Minimistrzostw! Życzymy Wam nieustannie powodzenia na piłkarskiej ścieżce! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie turniejem w Gdańsky. Niestety z przyczyn niezależnych nie będziemy w stanie rozegrać imprezy na Pomorzu! Życzymy Wam udanej wiosny!

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Zapraszam wszystkie drużyny na tegoroczną edycję Turnieju Deichmann 2020 w Gdańsku 5.04 – 7.06.2020. Zespoły można zgłaszać u koordynatora rozgrywek mailowo pod adresem deichmann.gdansk@wp.pl lub telefonicznie 506116356.

czytaj dalej »

Gdańsk w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Tomaszem Mazurem.

czytaj dalej »

W najbliższą niedziele od godziny 8 Finały Miejskie rozpocznie kategoria u-9. 

czytaj dalej »

W najbliższą niedziele od godziny 11 Finały Miejskie rozpocznie kategoria u-11. 

czytaj dalej »

W najbliższą niedzielę kategoria u-7 zagra po raz ostatni. 

czytaj dalej »

Uwaga!!! Kosmetyczna zmiana terminarza na ndz 19.05.2019 w kat.U-11

czytaj dalej »

W najbiższą niedzielę zespoły w kat.U-7 zostały podzielone na dwie gruy po 5 zespołów. 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY