Jabłonka Jabłonka Koordynator
Rudolf Guzik (697643505)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w XV edycji Deichmann Minimistrzostw! Życzymy Wam nieustannie powodzenia na piłkarskiej ścieżce! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

Trwają zapisy do XV Edycji Deichmann Minimistrzostw w Jabłonce! Warto zapisać się już dziś! Od kwietnia do czerwca sprawimy, że dzieci spędzą szczęśliwy czas na boiskach podczas sportowej rywalizacji! Nie trzeba martwić się o przeciwników, zadbamy o dużą ilość gry i elastyczny grafik spotkań!

czytaj dalej »

Rozpoczęliśmy rozgrywki w mocno nietypowy sposób. Dzięki działaniom wielu ludziom dobrej woli mogliśmy inaugorwać rozgrywki.

Start Deichmann Minimistrzostw w Jabłonce odbył się na niemalże wszystkich Orlikach w Gminie Jabłonka

Kolejna kolejka wraca już do swojego "domu" (czytaj stadion w Jabłonce)

Przedstawiamy najważniejsze informajcę organizacyjne

 

czytaj dalej »

Startujemy z zapisami do nowej odsłony Deichmann Minimistrzostwa

czytaj dalej »

13 edycja rozgrywek rozpoczęta. Jabłonka po raz 4 jest gospodarzem eliminacji.

Dla chętnych otwieramy futkę i przyjmujemy dodatkowe zapisy, które zakończą się 20.09

czytaj dalej »

Jabłonka wraca do gry. Juz za tydzień czeka nas inauguracja rozgrywek Deichmann Minimistrzostwa.

 

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Jabłonka w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2007-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Rudolfem Guzik  tel: 697-643-505 ; jablonka.zapisy@gmail.com

czytaj dalej »

Jabłonka w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2007-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Rudolfem Guzikiem.

czytaj dalej »

Z uwagi na bardzo trudne warunki panujące w Jabłonce w ostatnich kilku dniach jesteśmy zmuszeni odwołać rozgrywki kategorii U7, U9, U11.

Kategoria U13 odbędzie sę na dwóch Orlikach.

 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY