Kępno Kępno Koordynator
Kępno - Ireneusz Muller (604434913)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za chęć udziału w XV edycji Deichmann Minimistrzostw! Życzymy Wam nieustannie powodzenia na piłkarskiej ścieżce! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

Deichmann Minimistrzostwa w Kępnie w 2022? Być może! Czekamy na deklaracje chęci uczestnictwa zespołów! Zagramy, jeśli zbierze się sensowna liczba zespołów do gry. Jeśli się uda - świetnie! Jeśli nam się nie uda zapraszamy serdecznie do Wrocławia - koordynator będzie miał na uwadze, że jesteście przyjezdni i opracuje dla Was dogodne dni i godziny gier!

czytaj dalej »

Z Wielką radością informuję, że zaczynamy zapisy  na XIV edycję turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2021 !!!

 

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Kępno w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Ireneuszem Mullerem.

czytaj dalej »

Rozgrywki W Kępnie zakończone. Najlepszym zespołem w kategorii U9 okazała się Francja , natomiast w kategorii U11 zwyciężyła Hiszpania.

czytaj dalej »

W najbliższy weekend finały miejskie !!!

czytaj dalej »

Przypominam , że w najbliższą sobotę i niedzielę nie gramy!

czytaj dalej »

Pozostało ostatnie miejsce w kategorii U11

czytaj dalej »

Uwaga !!!

Zbliżąmy się do końca zapisów !!!

 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY