Koszalin Koszalin Koordynator
Łukasz Żukowski (692 636 943)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w XV edycji Deichmann Minimistrzostw! Życzymy Wam nieustannie powodzenia na piłkarskiej ścieżce! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do tegorocznej WIOSENNEJ edycji zmagań Deichmann Minimistrzostwa. W tym roku eliminacje miejskie zostaną rozegrane na obiektach piłkarskich w Sianowie. Gramy w nmastępujących kategoriach: U-11, U-10, U-9, U-8, U-7, U-6.

 

czytaj dalej »

Zapisy do tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostwa ruszyły pełną parą. Na starcie zameldowały już się drużyny Argentyna U9, Chorwacja U9, Hiszpania U11, Hiszpania U12.

Warto zapisać się na początku, ponieważ wtedy wybór reprezentacji jest największy.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Zapisy do zmagań Deichmann Minimistrzostwa 2020 rozpoczęły się wraz z poczatkiem Nowego Roku. Trenerzy, już od pierwszego dnia, rezerwują reprezentacje pod których nazwą będą grały ich drużyny. Im szybciej dokona się zgłoszenia tym większy wybór reprezebntacji.

czytaj dalej »

Koszalin w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Łukaszem Żukowskim.

czytaj dalej »

W najbliższą niedzielę 1 czerwca zostanie rozegrana kolejna (przedostatnia) kolejka zmagań w tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostwa dla kategorii U7. Gramy na boisku Orlik przy ul. GŁOWACKIEGO !!!

czytaj dalej »

Wielkimi krokami zbliżają się Finały Miejskie eliminacji miejskich Deichmann Minimistrzostwa w Koszalinie. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotycząca ostatnich dwóch kolejek FAZY LIGOWEJ zmagań oraz FAZY FINAŁÓW MIEJSKICH.

czytaj dalej »

Do końca zmagań w FAZIE LIGOWEJ eliminacji miejskich Deichmann Minimistrzostwa w Koszalinie pozostały nam dwa turnieje. Po nich zostanie rozegrany FINAŁ MIEJSKI. Poniżej znajdują się informacje dotyczące zakończenia zmagań w Fazie Ligowej oraz zmagań w Fazie Finałów Miejskich.

czytaj dalej »

W niedzielę 12 maja zostanie rozegrana kolejna seria spotkań Deichmann Minimistrzostwa. Po raz kolejny zagramy na boiskach trawiastych w Sianowie.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY