Kraków Kraków Koordynator
e-mail: koordynator.krakow@gmail.com (577 008 324)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w XV edycji Deichmann Minimistrzostw! Życzymy Wam nieustannie powodzenia na piłkarskiej ścieżce! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

W rozgrywkach nie unikniemy rywalizacji. Musimy i chcemy wyłonić najlepszych, którzy pojadą na Finały Finałów do Jeleniej Góry. Apelujemy, żeby niezależnie od wyników były to szczęśliwe chwile, byśmy mogli wyrazić wdzięcność za trud i fajną wielotygodniową zabawę. Złe emocje czasem w nas wygrywają, a potem tego żałujemy. Przypominamy także, żeby pamietać o dowodach tożsamości uczestników i by Karta zgłoszenia zgadzała się danymi zawoodnika na stronie.

czytaj dalej »

FRANCJA ZWYCIĘŻA W KATEGORII U-8. Drugie miejsce dla Portugalii, która z Dziką Kartą wyjedzie na Finał Finałów. Trzecie miejsce Kanada, a czwarta Turcja.

WYNIKI PLAY OFF U-8

czytaj dalej »

WŁOCHY ZWYCIĘŻAJĄ W KATEGORII U-9. Drugie miejsce dla Chorwacji, trzecie dla Kolumbii, a czwarte dla Hiszpanii.

WYNIKI PLAY OFF U-9

czytaj dalej »

Zakończyliśmy rozgrywki w kategorii U-7. Dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok. Każda z drużyn rozegrała po kilkanaście spotkań. Trochę zdjęć z dzisiaj na fanpage lub TUTAJ

czytaj dalej »

W sobotę 28 maja po raz ostatni widzimy sięz kategorią U-7. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, kolorowe medale a każda drużyna pamiątkowy puchar. Będziemy celebrować zwycięstwo wszystkich  zawodników tej kategorii. Ostatnią kolejkę ligową rozegrają zawonicy innych kategorii, będzie także wiele meczy towarzyskich, czyli dużo możliwości do podnoszenia umiejętności. Do zobaczenia!

czytaj dalej »

Termimarze dostępne są w zakładkach po prawej stronie menu. W niedzielę w Krakowie odbywa się Cracovia Maraton - przejazd z niektórych okolic będzie mocno utrudniony, prosimy zaplanować dojazd. Informacje o zmakniętych ulicach dostępne będą na stronach organizatora - WWW. Zachęcamy do zorganizowanego dopingu! Przypominamy tylko o tym, by kibicować zza boisk (za zielonymi siatkami) - nie wchodzimy na boiska.

czytaj dalej »

Zachęcamy do włączania się w doping dzieciom, w zabawę dopingowania Państwom - bardzo nas cieszą takie inicjatywy, a przede wszystkim dzieci! Zwracamy się także z prośbą, by dla bezpieczeństwa oraz komfortu grających kibice oglądali spotkania zza zielonych siatek poza obrębem boisk, prosimy także nie stawać za bramkami.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY