Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za chęć udziału w XV edycji Deichmann Minimistrzostw! Życzymy Wam nieustannie powodzenia na piłkarskiej ścieżce! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasza jesienna edycja - organizowana w wyjątkowych warunkach - powoli dobiega końca, w najbliższą niedzielę rozegramy finał miejski. Terminarz oraz drabinkę turniejową znajdziecie w panelu po prawej stronie "play-off".

czytaj dalej »

Pogoda dopisuje zatem czas przedstawić harmonogram na czwarty turniej eliminacji miejskich. Wyjątkowo gramy w niedzielę 11 października - start już od godziny 8:30.

czytaj dalej »

Kolejny turniej naszej jesiennej edycji będzie miał miejsce już w październiku. Najbliższa sobota to klasycznie rozgrywki dwóch kategorii U7 i U9 a poniżej przedstawiamy harmonogram.

czytaj dalej »

Przed nami druga rozgrywka, gramy w sobotę 19 września. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem meczów dla dwóch kategorii wiekowych (U7 i U9).

czytaj dalej »

W związku z małą awarią systemu ligowego poniżej prezentujemy komplet wyników z pierwszego turnieju kategorii U7 i U9, który odbył się w sobotę 12 września.

czytaj dalej »

Szanowni zawodnicy, trenerzy oraz opiekunowie drużyn. W poniższym wpisie prezentujemy harmonogram meczów na najbliższą sobotę 12 wrzesnia - inaugurujemy wałbrzyskie eliminacje w dwóch kategoriach: U7 i U9. 

czytaj dalej »

Dwadzieścia cztery zespoły w edycji jesiennej to naprawdę świetny wynik. Trzy kategorie wiekowe (U7, U9 i U11) rozegrają cztery turnieje miejskie - wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

czytaj dalej »

Mamy świetną informację dla wszystkich sympatyków piłki nożnej w wydaniu najmłodszych. Tegoroczna edycja naszych Mini Mistrzostw odbędzie się na jesień, przybliżony termin to pierwszy weekend września. Zapraszamy do zapisów, potwierdzania krajów oraz do wspólnej dobrej zabawy. 

 

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY