Wrocław Wrocław Koordynator
Tomasz Kucharski (607465557)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w XV edycji Deichmann Minimistrzostw! Życzymy Wam nieustannie powodzenia na piłkarskiej ścieżce! Do zobaczenia!

czytaj dalej »

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo emocjonująco z dwóch względów. Po pierwsze dołączają nowe drużyny do wspólnej zabawy, a po drugie niedzielne rozgrywki odbędą się po raz pierwszy na innym obiekcie niż tradycyjnie.

czytaj dalej »

Drugi weekend rozgrywek przed nami. Zapowiadają się jeszcze większe emocje niż przed świętami, gdyż dołączają do nas nowe drużyny. Harmonogramy podobnie jak poprzednio pojawią się w czwartek.

czytaj dalej »

Szanowni zawodnicy, trenerzy i rodzice, pracujemy nad harmonogramem najbliższego weekendu. Trwa to niestety tak długo z uwagi na to, iż do późnych godzin dnia wczorajszego, zbieraliśmy ostateczne potwierdzenia obecności.

czytaj dalej »

Szanowni Trenerzy z Wrocławia i okolic!

Rozpocząłem zapisy do tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostwa 2022 we Wrocławiu.

Jeśli jesteś zainteresowany grą w XV edycji tych rozgrywek, zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Zadzwoń lub napisz, na pewno oddzwonię.

czytaj dalej »

Tym razem publikujemy harmonogram Finału Miejskiego kategorii U-10 na najbliższą niedzielę. Sprawdźcie w waszej zakładce.

czytaj dalej »

Drodzy zawodnicy z roczników 2013 i młodsi, zakończyliśmy fazę grupową i w najbliższą sobotę przystępujemy do fazy finałowej play off. Terminarz gier znajduje się już na stronie: http://kochamsport.pl/Zawody/dmme2021wiosna/U-8/Wroc%C5%82aw/Mecze

 

czytaj dalej »

Szanowni zawodnicy, trenerzy i rodzice. Z powodu zapowiadanych burz i intensywnych opadów, planowane zakończenie skrzatów przenieśliśmy na dzień jutrzejszy.

czytaj dalej »

Witam, grafik na 6 czerwca pojawi się dziś wieczorem. Przepraszam za opóźnienie.

czytaj dalej »

Szanowni zawodnicy, trenerzy i rodzice. W najbliższy weekend spotkamy się na rozgrywkach w wyjątkowym miejscu. Areną naszych zmagań przez sobotę i niedzielę będzie Stadion Miejskim, gdzie na co dzień występują zawodnicy Śląska Wrocław, a dwa dni temu Reprezentacja Polski rozegrała swój mecz towarzyski przeciwko Rosji.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY